Prawo karne to jedna z tych dziedzin prawa, która jest mi szczególnie bliska. Uczestniczyłam jako obrońca w wielu procesach karnych, które zakończyły się korzystnym dla klienta wyrokiem.

Kancelaria zapewnia pomoc na każdym etapie postępowania karnego, karnego skarbowego oraz w sprawach o wykroczenia.

Świadczę pomoc nie tylko na rzecz osób oskarżonych ale również pokrzywdzonych jako oskarżyciel posiłkowy.

Adwokat w sprawach karnych działa na zasadzie pełnego zaufania. Doradza na każdym etapie postępowania jak najlepiej przygotowując strategię obrony. Zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa poprzez pilnowanie aby proces przebiegał prawidłowo.

Reprezentacja Klienta obejmuje również udział w czynnościach zatrzymania, tymczasowego aresztowania.

Aby skorzystać z pomocy obrońcy, serdecznie zapraszam do kontaktu z kancelarią. W sprawach nagłych jak tymczasowe aresztowanie, zatrzymanie, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny. Jak najszybciej podejmiemy wszelkie niezbędne czynności.

Przypominamy, że siedziba kancelarii mieści się w mieście Wrocław. Świadczę jednak usługi również na terenie miast ościennych takich jak Środa Śląska, Trzebnica, Oława, Strzelin.

Zajmuję się również innymi dziedzinami prawa takimi jak prawo rodzinne, spadki, ubezpieczenia, odszkodowania oraz szeroko pojęte prawo cywilne. Zapraszamy do kontaktu.