Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem, które nabyłam podczas reprezentacji klientów w postępowaniu sądowym i pozasądowym. W praktyce zawodowej z sukcesami działam jako obrońca w sprawach karnych oraz doradzam klientom z zakresu prawa cywilnego oraz rodzinnego.

W ramach świadczonych usług z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw o: rozwód i separację, podział majątku, alimenty, ustalenie kontaktów i ich egzekucja, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

Złożenie pozwu o rozwód wymaga odwagi i determinacji. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc prawną i niezbędne wsparcie celem uzyskania korzystnego wyroku rozwodowego.

Sprawy o rozwód są niezwykle trudne emocjonalnie. Bywają również skomplikowane pod względem faktycznym i prawnym dlatego wymagane jest szczególne zaangażowanie. W sprawach rodzinnych działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego w tym również w mieście Trzebnica.

Trzebnica jest jednym z miast na obszarze, którego adwokat rodzinny Ewelina Wolny świadczy usługi najczęściej. Aby skorzystać z pomocy adwokata rodzinnego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z kancelarią.