Jestem adwokatem rodzinnym z wieloletnim doświadczeniem, które nabyłam podczas licznych wystąpień przed sądem oraz świadcząc usługi w wielu renomowanych dolnośląskich kancelariach. W praktyce zawodowej z sukcesami działam jako obrońca w sprawach karnych oraz doradzam klientom z zakresu prawa cywilnego oraz rodzinnego.

W ramach świadczonych usług z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw o: rozwód i separację, podział majątku, alimenty, ustalenie kontaktów i ich egzekucja, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

Złożenie pozwu o rozwód jest jedną z trudniejszych życiowych decyzji. W trakcie sprawy rozwodowej Sąd orzeka nie tylko o rozwodzie małżonków ale również np. o alimentach, kontaktach z dziećmi czy władzy rodzicielskiej.

Sprawy o rozwód są niezwykle trudne emocjonalnie. Bywają również skomplikowane pod względem faktycznym i prawnym dlatego wymagane jest szczególne zaangażowanie. Choć kancelaria mieści się w Środzie Śląskiej oraz we Wrocławiu, w sprawach rodzinnych działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego w tym również w mieście Strzelin.

Z racji bliskiej odległości od Wrocławia - Strzelin jest jednym z miast na obszarze, którego adwokat rodzinny Ewelina Wolny świadczy usługi najczęściej. Aby skorzystać z pomocy adwokata rodzinnego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z kancelarią.