preloader

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokata Eweliny Wolny zapewnia profesjonalną obsługę prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Naszym celem jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i zapewnienie mu najlepszej pomocy prawnej poprzez znalezienie najskuteczniejszych rozwiązań.

Kancelaria oferuje profesjonalną obsługę prawną klientów pod kątem jakości oferowanych usług, zarówno w zakresie merytorycznej pomocy prawnej, jak i obsługi klienta. Cechuje nas dbałość o szczegóły oraz rzetelne informowanie o bieżącym stanie spraw. Nasi klienci mają pełną gwarancję zachowania w tajemnicy wszystkiego, czego adwokat dowiedział się w związku z udzielaniem pomocy prawnej.

Z racji ścisłej współpracy z wieloma wrocławskimi adwokatami możemy świadczyć usługi w szerokim zakresie w sposób konkurencyjny na rynku zarówno na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław, Środa Śląska, Oława, Trzebnica, Wałbrzych, Świdnica, Strzelin itp.), jak i na terenie województw ościennych.

Stale poszerzamy swoją wiedzę, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami zachodzącymi w prawie, by być najlepszym doradcę na miarę potrzeb klienta.